Strona główna

KONSULTACJA OGÓLNA

PRZEGLĄD SZAFY

ZAKUPY
DOBÓR STYLIZACJI DO FIGURY/TEMPERAMENTU/TYPU KOLORYSTYCZNEGO/STYLU ŻYCIA

DOBÓR MAKIJAŻU

DOBÓR DODATKÓW

STWORZENIE SZAFY KAPSUŁOWEJ

Oferta

Przede wszystkim tego, jak robić zakupy, aby bez dłuższego namysłu dobrać outfit w taki sposób, aby zawsze wyglądał dobrze. Poznasz swój typ kolorystyczny i dostaniesz wskazówki, w jakich barwach się poruszać, by podkreślić swoją osobowość. Nauczę Cię lub doradzę, jak dobierać makijaż to Twojego typu urody oraz w jakich fasonach będziesz wyglądać najkorzystniej.

Czego nauczysz się u mnie?

KONSULTACJA

Biorę udział w czyszczeniu szaf Klientów i  doborze nowej garderoby. Wyszukuję perełki zarówno w vintage shopach, jak i outletach. Potrafię stworzyć coś z niczego i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Jeśli robię krok w tył, to tylko po to, aby wziąć rozbieg.

Od dzieciństwa temat mody i rękodzieła pojawiał się nieprzerwanie w moim życiu - przeszłam etap szycia, projektowania, by wreszcie po latach zająć się doborem stylizacji i fasonów oraz kompletowania garderoby. Od zawsze zajmuję się pracami manualnymi, przez wiele lat zajmowałam się wizażem i doborem kolorów, a połączenie tych umiejętności z moją pasją - modą, daje mi ogromną satysfakcję!

 

Na codzień współpracuję z markami modowymi w zakresie content marketingu - tworzę moodboardy ze stylizacjami, video reels oraz zdjęcia i relacje. Biorę udział w pokazach mody, a ostatni paryski Fashion Week, który odbył się w styczniu 2023r. zainspirował mnie do wielu zmian i poszerzenia zakresu działania.

Personal shopping i stylizacja

kontakt

+48 517 110 948

kontakt

kontakt@socialmadness.pl

www.socialmadness.pl

2022